Блог Sapone
Відгуки клієнтів Всі Відгуки
 • Алена

  Спасибо огромное за быструю доставку! Упаковка дошла в идеальном состоянии и товар аккуратно упакован. Удачи вам! ;)

  08 Травня 2018
 • Зоряна

  Дуже цікава і пізнавальна стаття. Дакую за рецепти, деякі собі занотувала, буду із задоволенням їх використовувати)

  04 Лютого 2018
 • Татьяна

  Всё идеально, спасибо вам большое.)

  26 Січня 2018

Мило ручної роботи

Про мило люди дізналися багато віків тому, і тоді воно навіть не було ручної роботи. Згідно з древньою легендою з гори Сапо в древній Італії тваринний жир, що топився, і зола від вогнищ, на яких здійснювалися жертвопринесення, змивалися в річку Тібр дощовою водою. Коли на берег приходили дівчата, то в місцях, де у воду потрапляли стоки дощової води з гори Сапо, вода пінилася, а білизна легше відпиралася. Легенда свідчить, що так люди дізналися про мило уперше. Слово «мило» походить від назви цієї гори в Італії («sapone» - мило (італ.).

У сучасному ж світі мильні вироби стали нашим щоденним майже невидимим супутником і захисником від бактерій. Мило можна купити практично скрізь: в супермаркетах, в магазинах краси і навіть на сайті в Інтернеті. Але мильні шматочки не ручної роботи, а зроблені оптом на конвеєрі, нехай з величезним асортиментом, є звичайними і стандартними і вже ніяк не більш корисними для Вашої шкіри. А чи не краще подарувати своїй шкірі дотик мила ручної роботи, звареного власними руками в домашніх умовах, а не зробленого оптом? Мильні шедеври можна творити своїми руками, не боячись експериментувати під час приготування, давши волю своїй фантазії. Натуральне мило ручної роботи з натуральними травами і оліями може мати зволожуючий або скрабующий ефект. Колір мила ручної роботи може варіюватися від натурального або білого до зеленого або рожевого в цятку, Ви також можете надати Вашому натуральному милу будь-якої химерної форми - все залежить від Ваших вподобань і бажання експериментувати.

Більше того, Ви завжди залишатиметеся впевненими в тому, що усі інгредієнти для мила ручної роботи складаються з натуральної сировини. Мило ручної роботи більше піниться, не так швидко змилюється, воно дбайливо зволожує Вашу шкіру навіть після змивання. Все більше і більше жінок вважають за краще користуватися натуральним милом ручної роботи. Зробити таке мило не складе особливих труднощів, головне - бажання, а також наявність основи для мила, натуральних барвників, форм і натуральних олій.

Якщо ж на миловаріння бракує часу, мило ручної роботи можна купити у людей, які займаються цим професійно, маючи свій домашній бізнес, і відносяться до магічного процесу народження мила ручної роботи так само дбайливо, як віднеслися б Ви. У нашому інтернет-магазині Ви зможете купити оптом або у роздріб все для виготовлення мила ручної роботи. При цьому наші ціни на інгредієнти залишаються доступними. Ваше замовлення ми із задоволенням відправимо в Київ, Львів, Харків, Одесу та інші населені пункти України.