• sapone.shop@gmail.com
  • sapone.shop
(096) 760-57-48 (050) 700-13-55

Про нас

Що ми пропонуємо?

Ласкаво просимо в наш магазин! Тут ви зможете знайти все необхідне для приготування натуральної якісної косметики в домашніх умовах. Ми пропонуємо компоненти найвищої якості за доступними цінами. У нас представлена продукція вітчизняного і зарубіжного виробництва. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками і якісною продукцією.

Корисна інформація

Ми надаємо вам всю необхідну інформацію по використанню продукції, рецепти по самостійному виготовленню косметики, останні досягнення в області косметології. Ви зможете отримати поради від професіоналів у сфері застосування домашньої косметики.

Перспективи

Ми знаходимося на шляху постійного розвитку і вдосконалення з метою забезпечення споживачів свіжими і якісними компонентами за доступними цінами.

Ми цінуємо наших клієнтів. Пам'ятайте, Ви - унікальні і ми поспішаємо порадувати Вас приємними гарними сюрпризами. Ми завжди готові допомогти вам отримати свою посилку вчасно, оскільки самі розуміємо, наскільки дорогі Ваші час і зусилля. Працюючи з людьми творчими і в своєму роді унікальними, кожен раз підлаштовуємось під їх терміни і умови, оскільки творчість не терпить звичайних рамок.

Поделиться:
Нравится:
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список побажань, що Вам потрібно