Зовсім недавно ми розповідали про різновиди морської солі та її корисні властивості для організму. Якщо ви шукаєте поєднання користі із релаксом, візміть цей рецепт на замітку.
Читайте також: Для чего нам морская соль? Разные виды с массой полезностей
Гімалайська сіль корисна не лише внутрішньо (до речі, окрім усіх загальновідомих властивостей, вона послаблює прояви алергії), але й для шкіри обличчя та тіла, волосся та нігтевих пластинок.
В цьому рецепті ми поєднали морську сіль із гімалайською, добавили олії, сухоцвітів та пудри. Але що найприємніше – з інгредієнтами та дозуванням можете спокійно експериментувати. Сухоцвіти, приміром, прикрашають виріб, але можна обійтися без них, якщо готуєте соляну ванну для себе. Замість пудри кокосу можна додати сухе молоко. Якщо у вас НЕ викликає занепокоєння «жирна» плівка на ванні, вилучіть з рецепту полісорбат.
- 500 г морської солі
- 50 г гімалайської солі
- 50 г бісеру для ванни
- 10 г кокосової пудри
- 5 г волошки
- 5 г лаванди
- 10 мл олії Персикової кісточкии
- 3 мл бленду ефірних олій
- 1,5 мл ефірних олій Лаванди та Чайного дерева
- 4,5 мл Полісорбату 80.
Змішайте сухі компоненти: сіль, кокосову пудру, сухоцвіти, як вказано на фото.
Додайте жирні олії, ефірні олії, бленди та полісорбат.
Ретельно перемішайте та роозфасуйте у зручну тару.
Така сіль для ванни допоможе розслабити м’язи, зняти втому, зміцнити організм. Додаткові олії залишать приємний ефект м’якої шкіри. Шрот кокосу містить ряд вітамінів та мінералів, в тому числі вітамінів А і С, і в синергії з олією чайного дерева виконує антибактеріальну та протигрибкову дію.
Приємної творчості!